kello portal

Wrzesień/październik - magiczny czas na zaciążanie.Ja już czasem nie mam siły. 3 miesiace temu miałam usuwany laparoskopowo torbiel jajnika 65mm na 45mm był to pehcerzyk wypełniony płynem niestety podczas laparoskopi zachaczyli mi o tętnice biodrową i doszło do laparotomii teraz po 3 miesiącach dostałam zgodę na starania o dziecko dodam iż torbiel była na prawym jajniku byłm w tym mies na ush i w 10 dniu był normalnej wielkości pęcherzyk ( cykle mam około 29 dni) zbliżający się do owulacji, a w 18 dniu na Usg wykazano torbiel krwotoczną 4 cm na 3 cm, strasznie sie boję. torbieli krwotocznej miał owu? bo mi lekarz mówił iz jajeczko zostało teoretycznie uwolnione ale pecherzyk tylko nadpęknął i wlała sie do niego krew.. czy ktoś też zmagał się z torbielami i.
Wrzesień/październik - magiczny czas na zaciążanie.zachaczyli mi o tętnice biodrową i doszło do laparotomii teraz po 3 miesiącach dostałam zgodę na starania o dziecko dodam iż torbiel była na prawym jajniku byłm w tym mies na ush i w 10 dniu był normalnej wielkości pęcherzyk ( cykle mam około 29 dni) zbliżający się do owulacji, a w 18 dniu na Usg wykazano torbiel krwotoczną 4 cm na. się zapytac czy ktos przy torbieli krwotocznej miał owu? bo mi lekarz mówił iz jajeczko zostało teoretycznie uwolnione ale pecherzyk tylko nadpęknął i wlała sie do niego krew.. czy ktoś też.
Nasze Temperaturki.Doroti a moze masz późną owulację? uciebie to przdałby się monitoring kilku cykli mialam monitoring od pol roku bo mialam 3 iui a jeszcze dwa podejscia ale okazalo sie wyniki nasienia sa slabe a raz cos tam z jajeczkiem! ta ostatnia @ byla jakas taka nijaka! lekarz mowil jak bylam tydzien temu ze zrobila sie torbiel krwotoczna!
torbiele.Witam:) I prosze o pomoc. 3 miesiace temu miałam usuwany laparoskopowo torbiel jajnika 65mm na 45mm był to pehcerzyk wypełniony płynem niestety podczas laparoskopi zachaczyli mi o tętnice biodrową i doszło do laparotomii teraz po 3 miesiącach dostałam zgodę na starania o dziecko dodam iż torbiel była na prawym jajniku byłm w tym mies na ush i w 10 dniu był normalnej wielkości pęcherzyk ( cykle mam około 29 dni) zbliżający się do owulacji, a w 18 dniu na Usg wykazano torbiel krwotoczną 4 cm na 3 cm, strasznie sie boję znowu operacji dostałam duphaston na 10 dni i póxniej powinna wystapić miesiączka, biorę jeszcze bromergon 1x1 ponieważ moja prolaktyna wynosi 36 przy normie do 29.9. Zatem chciałam zapytać czy wystąpiła owulacje jeżeli jest.
Wynik USG - co o tym sądzić?.torbiel jest po prostu pozostałością po owulacji. Lekarz powiedział mi podczas badania, że powinna się ona sama wchłonąć! Jednak czy się wchłonie to się okaże! Chciałam zapytać czy któraś z Was miała taki przypadek i jak wyglądało leczenie! Jeśli taka torbiel się nie wchłonie jakie mogą być tego konsekwencje?? Za dwa tygodnie mam dopiero wizytę u mojego ginekologa. Będę wdzięczna za każdą.
Zaczynam chudnąć...20kg musi byc mniej.. szczegolnie ze ja miałam robione badania hormonów. wszystko jest dobrze. owulacja jest występuje. ja lekarzowi ufam, biore czopki dopochwowe,doodbytowe, leki, maści.